Jesteś tutaj

Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: l10n_install. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1184 of /home/jwknapek/www/includes/bootstrap.inc).

Partnerzy

AudioCodes

AudioCodes Ltd. (NasdaqGS: AUDC) projektuje, produkuje i dostarcza zaawansowane rozwiązania Voice over IP (VoIP), konwergentne produkty sieciowe VoIP i Data, aplikacji dla dostawców usług i przedsiębiorstw. AudioCodes jest liderem rynku technologii VoIP koncentruje się na konwergentnej komunikacji VoIP&Data.

Fortinet

Firma Fortinet jest czołowym na świecie dostawcą wysoko wydajnych informatycznych rozwiązań zabezpieczających, które umożliwiają jej klientom ochronę i kontrolę używanej infrastruktury informatycznej. Jej specjalnie opracowane, zintegrowane technologie zabezpieczeń wraz z usługami FortiGuard badającymi zagrożenia zapewniają klientom niezwykle skuteczną ochronę treści dotrzymującą kroku nieustannie rozwijającym się zagrożeniom.

Intelix

Firma Intelix Sp. z o.o. poprzez bezpośrednią współpracę z producentami central telefonicznych oraz na podstawie opinii użytkowników produktów innych firm, stworzyła wysoce elastyczny i bardzo wydajny system taryfikacyjny, spełniający potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Mitel

Mitel jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Firma jest skoncentrowana na rozwiązaniach spełniających oczekiwania odbiorców. Oferowane rozwiązania wykorzystują otwarte standarty VoIP, aplikacje softwarowe i mobilne. W kwadracie  Gartnera znajduje się w grupie firm wiodoących ze względu na technologie jak i wiarygodność biznesową i ekonomiczną. W roku 2012 nastąpiło połaczenie firm Aastra i Mitel.

SipFoundry

SIPfoundry jest niezależną organizacją zlokalizowana w Massachusetts.

TRX

TRX istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Opracowuje i produkuje urządzenia rejestrujące dane audio, zarówno cyfrowe jak i analogow

Yealink

  Utworzona w 2001 roku firma Yealink - globalny producent rozwiązań UC - jest poświęcona innowacjom komunikacji telefonicznej. Pomagają oni klientom na całym świecie doświadczyć jak najlepszych wrażeń z Unified Communications (UC) i poczuć siłę "Easy Collaboration".

Yeastar

Yeastar specjalizuje się w produkcji central telefonicznych IP PBX oraz bramek VoIP z interfejsami GSM, FXS/FXO oraz ISDN BRI i E1 dla rynku SME. Yeastar ciągle modernizuje swoje produkty, oferując nowe funkcjonalności i wydajność urządzeń.

 

Oferujemy rozwiązania firmy Yeastar od 2018. Jesteśmy partnerem VAR Yeastar. Posiadamy certyfikaty YSCT, YSCIS,YSCRS, YSCSS

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer